Biustonosze miękkie

Biustonosze miękkie uszyte są z koronki, haftu, dzianiny, mikrofibry, bez jakichkolwiek usztywnień. Kształt stanika jest najczęściej utrzymywany przez druty pod biustem oraz fiszbiny boczne. Są to najczęściej biustonosze kryjące cały biust. Naramki szerokie, często podszywane bawełną wypełnioną pianką, nie wpijają się w ramiona. Biustonosze miękkie są zdobione tasiemkami, kokardkami. Polecane dla Pań o dużym biuście. 

Biustonosze miękkie typu full-cup sprawdzą się przy piersiach bardziej wiotkich, po karmieniu lub utracie wagi.

Biustonosze miękkie dla każdej kobiety

Coraz większym zainteresowaniem kobiet w różnym wieku cieszą się biustonosze miękkie. Składają się z elastycznych miseczek i pozbawione są dodatkowych usztywnień czy wypełnień. To idealna propozycja dla każdej kobiety! Biustonosze miękkie mają wiele zalet. To przede wszystkim: wygoda, przewiewny materiał i gwarancja wysokiego komfortu w każdej sytuacji. Warto dodać, że są zdecydowanie lepsze dla kobiet, które mają problem z dopasowaniem właściwego rozmiaru. Mogą występować w różnych wariantach i są przeznaczone do noszenia na co dzień. 

Koronkowy biustonosz miękki to doskonała propozycja dla każdej kobiety, zarówno do romantycznej stylizacji, jak i bardziej odważnej. Z kolei dla Pań, które cenią elegancję połączoną z tradycją i komfortem, oferujemy wyjątkowe modele z miękkich tkanin. Nasze propozycje to również dobry wybór dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Miękkie biustonosze to nie tylko praktyczność i atrakcyjność, ale też pełna swoboda ruchów. Będziesz wyglądać zachwycająco każdego dnia!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pasek boczny